Volbripäev

Lisatud: 03 Mai 2021
Kirjutas Marge Põdra Klikke: 299

Päikselisel volbripäeval sõitsid Karikakra lasteaia vanemate rühmade nõiad Kassinurme traditsioonilist nõidade pidupäeva tähistama. Eest leidsid nad aga kaks nõiaõpilast, kes olid distantsõppel ning vajasid laste abi oma ülesannete lahendamisel. Koos nõiuti, mängiti, tantsiti ning lahendati liikumisülesandeid. Nälja kustutamiseks tuli väikestel nõidadel üles leida võlutud kommid, mis tegelikult osutusid hoopis viineriteks, sest nõiaõpilased ei ole nõidumises veel eriti osavad. Lõkkel küpsetatud viinerid ja leib maitsesid imehästi, peale rüübati rohelist Kärnkonna limajooki. Kõht täis ja mängud mängitud, võiski tagasi lasteaiapoole suunduda.

Sajajalgse rühma lapsed lustisid lasteaia õuesõppe alal: mängisid puude vahel peitust, tegid luuasõitu ning võlusid käbidest komme.

Lepatriinu rühma õpetajad Krista ja Triin

• Pae tn 2,Jõgeva linn, 48304, Eesti Vabariik
  • E-N: 7.00-18.30 R: 7.00-18.00
  • Lasteaed on mängumaa, mängides ma targaks saan

Jälgi meid Facebookis!Jälgi meid!

Veebi tegi: Webetex OÜ.